Yemekteyiz Son Bölüm Fragmanı İzle Fox TV Tanıtım

Yemekteyiz programının son bölüm yeni fragmanını izle. Fox TV'de yayınlanan Yemekteyiz programı yeni bölüm tanıtım videosu izlesene.

Tarkan Bey'in sesiyle sunduğu ve Fox TV'de yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz'in son bölüm fragmanı izle.

Yemekteyiz Anadolu Son Bölüm İzle >>

...
... / 10
0 Oy
Yemekteyiz son bölüm yorumları:
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
kaderden diyorki:
Hatice hanıma bayıldım evet çok konuşuyor ama güzel konuşuyor
28 Nisan 2014 / 21:40
mehtap diyorki:
bunlar para için herhaltı yaparlar.herkesin l lezzeti farklıdır.yk sofra düzeni şöyleymiş yok kaşıkların yeri urasıymış anki normal hayatta bunlara dikkat ediyorlr bizim kültürümüzde bunların omadıgını göremeyecek kadar körler.temiz olsun düzenli olsun yeterli aa yok para var kendini sergilemek var işte ozaman erşey mübah.. yazık cok yazık kimliğini unutanlara.diyorlarki genclerin hali çk kötü yetişkinler böyle boş şeylerle ugraştıktan sonra genclere herşey helaldir.
10 Nisan 2014 / 08:14
vollkan diyorki:
Allah Bu yayiyini kahretsin nedir buy yaaa
4 Nisan 2014 / 13:37
Nihal diyorki:
Mardin'deki bölümü izledim. Hatice ve Emel hanım'ın eleştirileri çok çirkin.Hele Emel haım'ın sofra bezinin lekeleri televizyonda dahi görülüyordu. Seval hanım'ın üzerine üzerine gidiyorlar. Pes yani . Yemekleri beyenmelerine ragmen aç kaldık deyip hanımlara yakışmayacak tarzda hitap şekli var.Dördüde kıskaçlıklarından çatlama derecesine geldiler. Lütfen yarışmanın formatını değiştirin. Şu çirkin dedikodu ve edepten yoksun konuşma şekline bir son verilsin. Bütün illerdeki yarşmacılar aynı şekilde yarişıyorlar.Lütfen emeğe saygı.
28 Mart 2014 / 14:28
hasibe diyorki:
yemekteyiz
26 Mart 2014 / 19:18
açları düşünen diyorki:
bu programın kalkmasını istiyorum bunca aç insan varken yemekleri beğenmiyorlar kendi evlerinde ne yiyorlar acaba okadar masrafla ve zahmetle hazırlanan yemeklere kusur bulup yemekleri aşağlıyorlar yazıklar olsun
23 Mart 2014 / 08:10
pınar pınar diyorki:
pınar hanımın gözlerinden sinsilik var..ülviyede ondan geri kalmaz atalarımızın dediği gibi sesizden kork
6 Mart 2014 / 16:42
serdar diyorki:
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar..öcüüü Lütfiye hanıma bayıldııımmm
6 Mart 2014 / 16:41
harun bakır diyorki:
Lütfiye hanım çok konuşuyor gibi görünsede en kültürlü ve zarif olan o o konuşmasında kim konuşsun..valla herkes oynuyor bir tek o doğal..tebrikler Lütfiye hanım
6 Mart 2014 / 15:39
seval sancar diyorki:
ay bayıldım Lütfiye hanıma...bu kadar doğal ve tatlı olmak zorundamı? amanın pınarın intikam ve kötü bakışlarını görünce allah yardım etsin Lütfiye hanıma onun gecesinde patlayacaklar şimdiden görünüyor
5 Mart 2014 / 15:52
Yemekteyiz

Ne Zaman

Yemekteyiz'in son bölümü 6 Aralık 2013 Cuma günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Yemekteyiz Fox TV'de yayınlanmaktadır.

Sunucusu Kim

Yemekteyiz'in sunucusu Tarkan Koç'tur. Programda görünmeyen sadece sesi olan Tarkan Koç seslendirme sanatçısıdır. Kendisi görünmediği için 'dış ses' olarak da anılmaktadır.

Formatı Nasıl

Yemekteyiz'in formatı şöyle: Cinsiyet ayrımı olmadan her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Her akşam bir yarışmacının evinde yemek yeniyor ve puanlama yapılıyor. Hafta sonunda en çok puanı alan yarışmacı ödülü kazanıyor.

Orjinal Adı

Yabancı program uyarlaması olan Yemekteyiz'in orijinal adı: Come Dine With Me

Türü Nedir

Yemekteyiz bir yarışma programıdır.