Esra Erol'da Evlen Benimle Son Bölüm Fragmanı İzle ATV Tanıtım

Esra Erol'da Evlen Benimle programının son bölüm yeni fragmanını izle. ATV'de yayınlanan Esra Erol'da Evlen Benimle programı yeni bölüm tanıtım videosu izlesene.

Esra Erol'un sunduğu ve ATV'de yayınlanan kadın programı Esra Erol'da Evlen Benimle'nin son bölüm fragmanı izle.

...
... / 10
0 Oy
Esra Erol'da Evlen Benimle son bölüm yorumları:
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
eyigün diyorki:
adim eyigün balıkesirliyim hava limanında agır vagısta şöförüyüm 2 kızım var 3 yıl oldu boşandım hayırlı bir kısmet arıyom o5327648698 75 dogumluyum
21 Ağustos 2014 / 09:27
guler diyorki:
slm esra ablacim ben bulgaristandan ariyom seni kendime cidiyi durust bir arkadasariyom bulurmusun banayrdimci olurmusun
19 Şubat 2014 / 18:11
Esra Erol'da Evlen Benimle

Ne Zaman

Esra Erol'da Evlen Benimle'nin son bölümü 28 Haziran 2013 Cuma günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Esra Erol'da Evlen Benimle ATV'de yayınlanmaktadır.

Sunucusu Kim

Esra Erol'da Evlen Benimle'nin sunucusu adından da anlaşıldığı gibi Esra Erol'dur. Esra Erol ilk olarak Flash TV'de aynı formattaki Dest-i İzdivaç programını yapmıştır. Daha sonra Star TV'ye ve son olarak ATV'ye geçmiştir. Esra Erol'un oyunculuk deneyimi de vardır.

Formatı Nasıl

Esra Erol'da Evlen Benimle'nin formatı şöyle: Evlenmek isteyen bay ve bayanlar programa başvuruyor ve stüdyoya gidiyor. Kendi özelliklerini, gelir durumunu ve evlenmek istediği kişide aradığı kriterleri belirtiyor ve taliplerini bekliyor. Gelen taliple görüşen katılımcı uygun görürse, tekrar görüşüyorlar. Çift anlaştığı takdirde evleniyor.

Türü Nedir

Esra Erol'da Evlen Benimle bir kadın programıdır.